English German Russian

Konkursy

in Obiekty
16. 02. 07
posted by: alicja
Odsłony: 2888

KONKURSY I OLIMPIADY

 

 

WEWNĄTRZSZKOLNE

L.p.

Rodzaj konkursu

Przygotowujący

Termin

1.

ŚWIAT LICZB - SUDOKU

Alicja Złotorzyńska

październik 2015– kwiecień 2016

2.

TYDZIEŃ MATEMATYKI

Alicja Złotorzyńska

Mariola Plaugo

Anna Kowalewska

Krzysztof Milewski

marzec 2016

3.

MATEMATYKA PO ANGIELSKU

Anna kowalewska

4.

KONKURS DLA KLAS 2 – MISTRZ CHEMII

Jolanta Zawadzka

kwiecień 2016

5.

KONKURS ZADANIOWY Z FIZYKI

Jan Rommel

cały rok szkolny

6.

KONKURS HUMANISTYCZNY -DZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

Bożena Dobrzyńska

Jadwiga Kościelska

Barbara Tarasiewicz

marzec 2016r.

7.

KONKURS POETYCKI

cały rok szkolny

8.

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Anna Gadomska

luty 2016

9.

KONKURS O KSIĄŻKACH

Ewa Bitowt

Barbara Milewska

październik 2015

10.

KONKURS NA ŻYCZENIA

11.

KONKURS WALENTYNKOWY

luty 2016

12.

KONKURS NA RECENZJĘ

marzec 2016

13.

KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Ewa Orczyc-Musiałek

luty 2016

14.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Edyta Organek

Joanna Bossowska Małgorzata Szpakowska

luty 2016

15.

MISTRZ SŁÓWEK

16.

MISTRZ GRAMATYKI

17.

DYKTANDO

18.

KONKURS HISTORII REGIONALNEJ

Adam Kołodziej

Grzegorz Małek

Paweł Kordowski

maj 2016

19.

KONKURS Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

listopad 2015

20.

KONKURS Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3-go Maja

maj 2016

21.

KONKURS DOTYCZĄCY PROMOCJI ZDROWIA

Dorota Skrzypek

Katarzyna Czerwińska

I i II semestr

22.

KONKURS DOTYCZĄCY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETU

Katarzyna Czerwińska

Krzysztof Milewski

23.

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW ORAZ DZIEWCZĄT

Adam Ingielewicz

październik 2015r.

24.

SZKOLNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

II semest

25.

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

26.

ROZGRYWKI MIĘDZYKLLASOWE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

27.

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Dorota Skrzypek

II semestr

28.

PUCHAR DYREKTORA II LO

Edward Maksym

II semestr

                                                                        ZEWNĘTRZNE

29.

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Ewa Downar

według kalendarza

30.

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

styczeń 2016r

31.

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

październik 2015-styczeń 2016r

32.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z CHEMII - ALCHEMIK

Jolanta Zawadzka

marzec 2016r.

33.

KONKURS PODLASKI Z CHEMII

według kalendarza

34.

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Ewa Orczyc-Musiałek

grudzień 2015r

35.

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Barbara Tarasiewicz

według kalendarza

36.

OLIMPIADA LINGWISTYCZNA

Alicja Złotorzyńska

październik 2015

37.

OLIMPIADA O JANIE PAWLE II

Ks. Adam Konopko

Ewa Jaworska

listopad-grudzień2015

38.

OLIMPIADA BIBLIOLOGICZNA I INFORMATOLOGICZA

Barbara Milewska

styczeń – luty 2016r

39.

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Dorota Małek

maj 2016

40.

KONKURS GEO-PLANETA

listopad 2015

41.

POWIATOWY KONKURS KONSUMENCKI

Dorota Małek

Mariola Plaugo

marzec/kwiecień 2016

42.

KONKURS POLONISTYCZNY „Bajka”

polonistki

styczeń 2016r

43.

KONKURS MATEMATYCZNY „ŚCIEŻKI NIESKOŃCZONOŚCI”

Mariola Plaugo

październik 2015

44.

ALFIK MATEMATYCZNY

Anna Kowalewska

listopad 2015

45.

KANGUR MATEMATYCZNY

Alicja Złotorzyńska

marzec 2016r.

46.

KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA

 

47.

KONKURS FIZYCZNY LWIĄTKO

Jan Rommel

marzec 2016r.

48.

KONKURSY WIEDZY O REGIONIE

Grzegorz Małek

październik 2015

49.

KONKURS TEOLOGII KATOLICKIEJ

Ks. Adam Konopko

Ewa Jaworska

17 listopada 2015r

50.

POWIATOWY FESTYN SPORTOWY

Adam Ingielewicz

Dorota Skrzypek

Edward Maksym

22 września 2015

51.

ZAWODY SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Adam Ingielewicz

I semestr

52.

ZAWODY SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

53.

ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW „ORLIK MOJE BOISKO”

54.

ZAWODY SZS DRUŻYNOWE W TENISIE STOŁOWYM

55.

ZAWODY SZS W TENISIE ZIEMNYMCHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

56.

ZAWODY SZS W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dorota Skrzypek

I semestr

57.

ZAWODY W PIŁCE SITKOWEJ CHŁOPCÓW„ORLIK MOJE BOISKO”

58.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

59.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

60.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DRUŻYN MIESZANYCH

I i II semestr

61.

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

II semestr

62.

POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Edward Maksym

I semestr

 

63.

REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

64.

POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SITKOWEJ DZIEWCZĄT„ORLIK MOJE BOISKO”

65.

REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SITKOWEJ DZIEWCZĄT„ORLIK MOJE BOISKO”

66.

LIGA MIEJSKA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I i II semestr

67.

PUCHAR BURMISTRZA

Edward Maksym

II semestr