English German Russian

sukcesy

in Obiekty
16. 02. 07
posted by: alicja
Odsłony: 3212

Osiągnięcia szkoły

2015/2016

  • Finał Wojewódzki Turnieju w Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych „ Moje Boisko Orlik 2012”- III miejsce. Skład drużyny: Zyskowska Karolina, Szafnik Dominika, Cywoniuk Kornelia, Podbereźna Klaudia, Aleksandrowicz Magdalena, Świątkowska Klaudia, Najmowicz Marta, Rutkowska Agata, Macko Aleksandra. Opiekun mgr Dorota Skrzypek.
  • Półfinał Wojewódzki Turnieju w Piłkę Nożną Chłpców Szkół Ponadgimnazjalnych „ Moje Boisko Orlik 2012” - IV miejsce w składzie: Kamil Pietruczuk, Artur Pawlak, Mateusz Łaszczuk, Robert Wasiak, Kacper Stankiewicz, Witold Lachowicz, Miłosz Karbowski, Grzegorz Gąsior. Opiekunem zespołu był Adam Ingielewicz.
  • Finał Wojewódzki Turnieju w Piłkę Nożną Chłpców Szkół Ponadgimnazjalnych „ Moje Boisko Orlik 2012” - III miejsce w składzie: Kamil Pietruczuk, Artur Pawlak, Mateusz Łaszczuk, Robert Wasiak, Kacper Stankiewicz, Witold Lachowicz, Miłosz Karbowski, Grzegorz Gąsior. Opiekunem zespołu był Adam Ingielewicz
  • Finał województwa warmińsko-mazurskiego w halowej piłce nożnej chłopców [futsal] – III msc. Skład naszego zespołu: Artur Pawlak ( bramkarz ), Kamil Pietruczuk, Mateusz Łaszczuk, Robert Wasiak, Szymon Mila, Bartłomiej Muranko, Witold Lachowicz, Miłosz Karbowski.
  • Opiekunami zespołu byli: Adam Ingielewicz, Krzysztof Milewski, Ewa Downar
  • Finał Wojewódzki Turnieju w Piłkę Siatkową Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych „ Moje Boisko Orlik 2012” - I miejsce - II LO Giżycko Skład zespołu: Andrzejewska Aleksandra, Banaś Klaudia, Borowiec Magdalena, Burzyńska Paulina, Tomaszewska Klaudia, Choroszko Kornelia, Habyk Dominika, Najmowicz Marta, Kusznerczuk Anna, Sawoń Justyna. Trener Edward Maksym
  • Finał Wojewódzki Turnieju w Piłkę Koszykową Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych „ Moje Boisko Orlik 2012” - II miejsce W drużynie grały: Kesja Tiesler, Aleksandra Maciejewicz, Urszula Łoniewska, Patrycja Plewako, Ewelina Wojno. Trenerem drużyny jest: Adam Ingielewicz.
  • Finał Wojewódzki Turnieju w Piłkę Koszykową Chłpców Szkół Ponadgimnazjalnych „ Moje Boisko Orlik 2012” - II m. W składzie drużyny byli: Daniel Kozioł [kapitan], Jakub Jaworski, Mateusz Kulik,Jakub Zalewski,Filip Filipkowski. Trenerem drużyny jest Adam Ingielewicz.
  • Turniej w tenisa ziemnego o puchar starosty zorganizowany Stowarzyszenie Activtenis Giżycko. I m. Kacper Duszyński, II msc Maciej Wojciechowski, IV msc Piotr Śląsk.Drużynowo nasz zespół w klasyfikacji ogólnej zajął I miejsce. Opiekunem był: Adam Ingielewicz
  • Turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu II miejsce Oktawia Marat, Magdalena Aleksandrowicz, Kamil Urbanowizc, Paweł Mikołajun. Opiekunem był: Adam Ingielewicz.
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych II miejsce Kozikowski Mikołaj, Janicki Krzysztof, Baran Adam, Górski Arkadiusz, Łopiałło Adam, Duszyński Kacper, Piotrowski Wojciech, Zalewski Jakub, Oleksy Olaf, Stankiewicz Kacper.Opiekun:Dorota Skrzypek
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt - IIIm. Skład zespołu: Kesja Tiesler, Aleksandra Maciejewicz, Patrycja Plewako, Ewelina Wojno, Karolina Zyskowska, Kornelia Choroszko, Aleksandra Andrzejewska, Klaudia Tomaszewska, Monika Pawelus, Marta Najmowicz. Opiekunem zespołu był Adam Ingielewicz
  • Pływanie:
  • Sztafeta Dziewcząt: Maksymowicz Izabela, Łukasik Wiktoria, Świdzińska Marta, Dębicka Julia
  • Sztafeta Chłopców: Zieliński Cezary, Baran Adam, Omak Fryderyk, Burblis Dominik
  • obie sztafety uplasowały się na IV miejscu w województwie..
  • Indywidualnie: dwa srebrne (Wiktoria Łukasik 50m grzbiet i Cezary Zieliński 50m dowolnym) i dwa brązowe (Julia Dębicka 50m klasycznym i Franciszek Omak 50m motylkowym).
  • Pozostałe miejsca: Izabele Maksymowicz 7 m-ce na 50m st. dowolnym, Świdzińska Marta 6 m-ce na 50m. st. klasycznym, Burblis Dominik 5 m-ce na 50m st. klasycznym, Baran Adam 6 m-ce na 50m st. grzbietowym.
  • Półfinał mistrzostw województwa w siatkówce dziewcząt. – I msc kład zespołu: Aleksandra Andrzejewska, Paulina Burzyńska, Klaudia Banaś, Magdalena Borowiec, Klaudia Tomaszewska, Anna Kusznerczuk, Marta Najmowicz, Dominika Habyk, Kornelia CHoroszko, Justyna Sawoń, Monika Pawelus.trener: Edward Maksym
  • I miejsce wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych województwa prowadzonym przez Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy rankingu sportowym szkół, powiatów, miast i gmin województwa warmińsko-mazurskiego w roku szkolnym 2014/2015.
  • Uczniowie klas II rozszerzenia z geografii i biologii, z nauczycielkami: p. Ewą Downar, p. Anną Dec-Kuś i p. Dorotą Małek, uczestniczyli w corocznej akcji sprzątania świata.
  • VII Edycja Konkursu Wiedzy o Regionie Warmii i Mazur Uniwersytetu Warmińsko-Mazurski Magdalena Pestka – 10 msc i Karol Wasilewski – II msc
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Katarzyna Łożyńska II b
  • Drużyny Flyhigh: Ola Poboża, Marta Świdzińska, Julia Dębicka (kl. 1c), Ola Niewiadomska, Wojtek Piotrowski (kl. 1a), Mateusz Jeżewski i Olaf Oleksy (kl. 2a ) wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie oraz szansa na reprezentowanie naszego kraju w Qatarze na Olimpiadzie Kreatywności.
  • Wojewódzki Finał Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności: Katarzyna Łożyńska, Magdalena Nosek – klasa II b
  • Organizacja Szlachetnej Paczki – klasa III b zebrała w szkole 480 zł i przekazała na konto fundacji

 

2014/2015

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Drużyn Mieszanych
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu III-go, II miejsce w Finałach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłkę nożną chłopców z cyklu „Moje boisko ORLIK2 012”
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu III-go w street balu dziewcząt z cyklu „Moje boisko ORLIK 2012”
  • II miejsce w Finałach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłkę koszykową dziewcząt z cyklu „Moje boisko ORLIK2 012”
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiat w koszykówce dziewcząt
  • III miejsce w Półfinałach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce dziewcząt.
  • I miejsce w piłkę nożną dziewcząt w Mistrzostwach Regionu III-go z cyklu ”MOJE BOISKO ORLIK 2012r.”
  • II miejsce w Finałach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłkę nożną dziewcząt z cyklu „Moje boisko ORLIK 2012”
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Regionu III Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa do Spraw Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Siatkówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołdapi
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Giżyckiego w Siatkówce Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w siatkówce dziewcząt „Moje boisko ORLIK 2012”
  • III MIEJSCE w Półfinał Mistrzostw Województwa Warmarmińsko-Mazurskiego w siatkówce dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa w siatkówce dziewcząt „Moje boisko ORLIK 2012”
  • II miejsce oraz V miejsce w lidze siatkowej dziewcząt w Giżycku.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców z cyklu „Moje boisko ORLIK 2012”
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Mężczyzn
  • IV miejsce Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Kobiet
  • Cezary Zieliński –II miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w pływaniu na 50m stylem motylkowym
  • Adam Baran IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w pływaniu na 50m stylem dowolnym
  • Dominik Burblis VI miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w pływaniu na 50m stylem klasycznym
  • VII miejsce Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w pływaniu w punktacji drużynowej
  • Jakub Ostrowski - I miejsce w I Wojewódzkim Konkursie BAZAR IDEI „Zmieniamy świat bez kasy”
  • Dominika Szafnik - II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie BAZAR IDEI „Zmieniamy świat bez kasy”
  • Katarzyna Szabłowska - stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

2013/2014

  • IV miejsce w rankingu sportowym szkół Szkolnego Związku Sportowego Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu chłopców szkół ponadgimnazjalnych "Moje Boisko Orlik 2012"
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego "Moje Boisko Orlik 2012" w streetballu chłopców szkół ponadgimnazjalnych
  • 33.  II miejsce w Powiatowym Turniej w Koszykówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Półfinałach Województwa w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt "Moje Boisko Orlik 2012"
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejoniu III w piłce siatkowej chłopców "Moje Boisko Orlik 2012"
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w piłce siatkowej dziewcząt "Moje Boisko Orlik 2012"
  • I miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • II miejsca w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Sołtaniuk Karolina - I miejsce na 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Monika Malinowska - II miejsce na 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Maja Bohdziewicz - II miejsca na 50m stylem klasycznym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Dominika Junowicz - III miejsce na 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Cezary Zieliński - I miejsce na 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Adam Baran - I miejsce na 50m stylem motylkowym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Bartłomiej Komarzewski - II miejsce na 50m stylem klasycznym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • Sebastian Pażyszek - III miejsca na 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu
  • IV miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • Adam Baran IV miejsce na 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • Karolina Sołtaniuk VI miejsce na 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • Kamil Morawski VII miejsce na 50m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • Cezary Zieliński - II miejsce na 50m stylem motylkowym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • Karolina Sołtaniuk V miejsce na 50m stylem klasycznym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • Sebastian Pażyszek - IV miejsca na 50m stylem grzbietowym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu
  • II miejsce w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt
  • IV miejsce w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców
  • Kozłowska Kinga - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt Starszych
  • III miejsce o Puchar UKS "Dwójki" w siatkówce dziewcząt.
  • I miejsce w Mistrzostwach
  • V miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Powiatu w Siatkówce Plażowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Siatkówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach rejonu VI w siatkówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych "Orlik moje boisko 2012"
  • II miejsce w rejonie "Orlik moje boisko 2012"w piłce siatkowej chłopców.
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim "Orlik moje boisko 2012" w piłce siatkowej chłopców
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim "Orlik Moje boisko 2012" w piłce siatkowej dziwcząt
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonowym III w tenisie stołowym chłopców
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Kobiet
  • Kacper Warzocha - VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Windsursfingu Śnieżno-Lodowym oraz I miejsce w kategorii Open w Mistrzostwach MBSW
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Orlik moje boisko 2012”
  • Eliza Supińska - Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Eliza Supińska - tytuł laureata zawodów okręgowych XLIII Olimpiady Biologicznej
  • Eliza Supińska - kwalifikacji do Etapu Okręgowego LX Olimpiady Chemicznej
  • Eliza Supińska – III msc w Konkursie Wiedzy o Uzależnieniach
  • Ann Ilwicka- finalistka etapu centralnego Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej
  • Katarzyna Roman - udział w etapie centralnym Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej
  • Anna Ilwicka II miejsce w XV Powiatowym Turnieju „Pięknego Czytania” Czytamy Klasykę Polską i Światową
  • Anna Ilwicka, Weronika Biernath, Daniela Roman – udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Filozoficznej

 

2012/2013

  • Piotr Ferenc - II miejsca w Mistrzostwach Województwa w Zawodach Tenisa Ziemnego Szkół Ponadgimnazjalnych 2012/2013 kategoria chłopców
  • Maciej Kozłowski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Zawodach Tenisa Ziemnego Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Katarzyna Kurowicka - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Zawodach Tenisa Ziemnego Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Piotr Ferenc- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Zawodach Tenisa Ziemnego Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Eliza Supińska- stypendium Prezesa Rady Ministrów,
  • Adam Łożyński - stypendium Ministra Edukacji Narodowej,
  • II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Plażowej Piłki Siatkowej w kategorii Dziewcząt
  • I miejsca w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt „Orlik moje boisko 2012”,
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Piłki Siatkowej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piłki Siatkowej Dziewcząt
  • III miejsca w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców „Orlik moje boisko” 2012
  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
  • III miejsce w rankingu generalnym rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko-mazurskiego w roku szkolnym 2011/2012.
  • II miejsce w podsumowaniu 4-letniego rankingu rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko-mazurskiego w latach 2009-2012
  • Paulina Pukin - laureatka ogólnopolskiego konkursu pt. Gdzie jest dzisiaj Bóg?,I miejsce w kategorii: wywiad. Organizatorem konkursu był Wydział Teologiczny UKSW w Warszawie.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Mieszanych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Lidze Miejskiej Piłki siatkowej w Gizycku
  • II miejsca w Mistrzostwach Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców
  • Jakub Kotylak I miejsce w w Rzutach Wolnych na Warmii i Mazurach w Eliminacje Mistrzostw Polski w koszykówce ulicznej U-18 w Mrągowie
  • Karol Romejko – I miejsce w Rzutach za 3 pkt na Warmii i Mazurach w Eliminacje Mistrzostw Polski w koszykówce ulicznej U-18 w Mrągowie
  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Emilia Kierzel - laureatka w Diecezjalnym Konkursie „WIEM KOMU ZAWIERZYŁEM”
  • Eliza Supińska - VII miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Eliza Supińska - wyróżnienie Komitetu Głównego Olimpiady Biologicznej w Centralnych Eliminacjach XLII Olimpiady za pracę badawczą

 

2011/2012

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” – I miejsce w województwie – Kamil Kaczyński, III miejsce w województwie – Paweł Wierzchowski (op. K. Milewski), III miejsce w województwie – Adrian Kamiński (op. A. Kowalewska)
  • Wojewódzki Finał XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologiczne – tytuł finalisty – Eliza Supińska
  • Olimpiada Wiedzy o NATO – awans 2 uczniów do wojewódzkiego etapu wojewódzkiego – J. Adrian, K. Witek
  • XXIV Olimpiada Filozoficzna w Olsztynie – awans 7 uczniów do finału wojewódzkiego
  • III Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej Gołdap 2011 – I miejsce
  • Ranking Sportowy Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych za rok 2010/11 – I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców – II miejsce (op. E. Maksym)
  • Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt – II miejsce (op. D.Skrzypek)
  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych kategoria Dziewcząt – II miejsce, Mistrzostwa Województwa – XIII miejsce (op. D.Skrzypek)
  • Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Elblągu – IV miejsce (op. E.Maksym)
  • Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Dziewcząt – II miejsce – Aleksandra Trochim, Monika Romejko, Joanna Sowula (op. A. Ingielewicz) – drużyna uzyskała awans do Licealiady Ogólnopolskiej
  • Mistrzostwa powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców – I miejsce, Mistrzostwa Regionu – II miejsce – awans do finałów wojewódzkich (op. A. Ingielewicz)
  • Amatorska Liga Miejska w Siatkówce Dziewcząt – I miejsce
  • VIII Wojewódzki Konkurs Literacki zorganizowany przez Stowarzyszenie CIVITAS CHRISTIANA pod hasłem RODZINA JAKO DAR I ZADANIE W kategorii „ wspomnienia / świadectwa” – II miejsce – Martyna Mikołajczak (op. B. Tarasiewicz)
  • Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania fragmentów literatury polskiej i obcej zorganizowany przez GOK w Wilkasach – III miejsce – Anna Ilwicka, wyróżnienie – Sonia Żuk
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012 za najwyższą w szkole średnią ocen – Zofia Malko
  • Całoroczne stypendium z Funduszy Rozwoju Europejskiego dla uczniów uzdolnionych matematyczno-przyrodniczo – Eliza Supińska, Kamil Kopryk
  • Zawody o Puchar Burmistrza Pisza w siatkówce dziewcząt – I miejsce
  • IV Ogólnopolski Konkurs Literacki „ POEZJA ŁĄCZY LUDZI- MÓJ ULUBIONY WIERSZ” 2012, pod honorowym patronatem MEN – udział – Martyna Mikołajczak, Natalia Orzechowska
  • Ogólnopolski konkurs Poetycki „ Refleksy” – udział – Anna Ilwicka
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Matematyka w zarządzaniu” – III miejsce – Kamil Kaczyński, Michał Kokocha, Paweł Wierzchowski (op. K Milewski)
  • Szkoła uzyskała Tytuł LAUREATA Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczna Szkoła- Bezpieczny Uczeń, TYTUŁ BEZPIECZNEJ SZKOŁY w oraz członkostwo OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU BEZPIECZNEJ SZKOŁY. Koordynatorem szkolnym konkursu była pedagog Pani Katarzyna Czerwińska
  • Mistrzostwa województwa w piłce plażowej – chłopcy (Michał Skrzypek , Adrian Białecki) – I miejsce, dziewczęta (Ada Wąsik, Anna Andrzejewska) – III miejsce.
  • Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Ziemnym – I miejsce Maciej Kozłowski, II – Konrad Skrypnik, III – Dawid Rakowski (op. A. Ingielewicz), w klasyfikacji generalnej drużyna wywalczyła Mistrzostwo Województwa

2010/2011

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej za najwyższe wyniki w szkole – Wojciech Gołebiowski
  • Całoroczne stypendium z Funduszy Rozwoju Europejskiego dla uczniów uzdolnionych matematyczno-przyrodniczo – Ewelina Tunkiewicz i Wojciech Gołębiewski
  • Finał Ogólnopolskiego Konkursu Instytutu Obywatelskiego „Tu mieszkam, tu działam” – tytuł laureata – Mariusz Bazylak
  • VIII Edycja Konkursu „Polska w NATO” – 10 miejsce w województwie – Jędrzej Arian
  • Finał XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej- Kacper Leszczyński – VIII miejsce w województwie, tytuł finalisty
  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik” – wynik bardzo dobry – Kacper Leszczyński
  • Regionalny Konkurs Sprawnościowy z języka Angielskiego ”Grammar’s great-2011 – wyróżnienie – Alicja Wierzchowska
  • Udział 7 uczniów i uzyskanie wyróżnienia jako szkoła w finale wojewódzkim XXIII Olimpiady Filozoficznej w Olsztynie
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” – Adrian Kamiński – II miejsce w województwie
  • udział w finale krajowym konkursu matematycznego zorganizowanego w ramach programu „Archimedes” – Wojciech Gołębiowski
  • Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „REPORTER 2011” – I miejsce w szkole – Agnieszka Piekiełko w kategorii: reportaż – praca pisemna, II miejsce w szkole – Martyna Mikołajczak w kategorii: reportaż – praca pisemna, III miejsce w szkole – Anna Gawrecka w kategorii: reportaż – fotografia
  • Konkursi recytatorski „Wiek z Czesławem Miłoszem” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną – I miejsce – Sonia Żuk
  • III miejsce w Rankingu Sportowym Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010
  • Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Zimowym 2010/2011 – III miejsce – Adam Łożyński
  • Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Chłopców – V miejsce – Karol Karpiński, Maciej Kozłowski, Michał Chrostowski, Michał Sudyn
  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych – Maciej Kozłowski – I miejsce, Karol Karpiński – II miejsce, Monika Sulej I miejsce
  • Mistrzostwa Regionu III w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych – I miejsce – Magda Filipkowska, Marlena Gołaś, Joanna Kalata, Angelika Choroszko, Wiktoria Dudziak, Aleksadra Bugaj, Monika Sobolewska, Elżbieta Buratyńska
  • Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych – II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców -I miejsce – Daniel Fiećko, Kamil Dzadz, Rafał Koziara, Adrian Gan, Maciej Dybcio, Bartłomiej Kamiński, Paweł Wierzchowski, Bożydar Szafran, Michał Rudy, Aleksander Łukasiewicz, Kamil Kuniewicz
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Koszykowej Chłopców – II miejsce
  • Mistrzostwa Regionu III – II miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w Piłce Koszykowej Chłopców – V miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt -I miejsce – Wiktoria Dudziak, Monika Grzędzińska, Martyna Trykacz, Magdalena Filipkowska, Angelika Choroszko, Joanna Karwel, Agnieszka Dębicka, Anna Andrzejewska, Aleksandra Bugaj, Marlena Gołaś, Marlena Chartuniewicz Paulina Zdancewicz
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Koszykowej Dziewcząt – II miejsce
  • Mistrzostwa Regionu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt -I miejsce – Monika Grzędzińska, Iwona Gąsiorek, Agnieszka Dębicka, Martyna Gilewicz, Anita Zięba, Anna Andrzejewska, Aleksandra Leszek, Joanna Karwel
  • Mistrzostwa Regionu w Piłce Siatkowej Dziewcząt -I miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt -IV miejsce
  • udział w Finale Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych – XI miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców -I miejsce – Adsam Langner, Radek Cwaliński, Adrian Drężek, Daniel Kawiński, Michał Skrzypek, Przemysław Surażyński, Adrian Białecki, Łukasz Fiećko, Adrian Jędrzej, Krzysztof Jabłoński
  • Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców – I miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców – III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt – I miejsce – Joanna Sowula, Patrycja Wasilewska, Natalia Miecielica
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Tenisie Stołowym Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Dziewcząt – III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców – I miejsce – Tomasz Plato, Dawid Rakowski, Konrad Skrypnik
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Tenisie Stołowym Chłopców – I miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Chłopców – VI miejsce
  • Wojewódzkie Finały w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców – III miejsce
  • Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – II miejsce
  • Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach – VII miejsce

 

2009/2010

  • zwycięstwo w konkursie na najlepszą prezentację „Zielona energia = czysta energia” w ramach forum ekologicznego zorganizowanego przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej – Konrad Łapacz
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej za najwyższe wyniki w szkole oraz jedne z najwyższych w województwie – Ada Dobrzyńska
  • Wojewódzki Konkurs na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki w ramach Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno – Astronautycznego w Olsztynie – II miejsce – Mariusz Bazylak – referat pt. „Komety – fakty i mity od starożytności do XVIII wieku”
  • Regionalny Konkurs Języka Angielskiego w Ełku organizowany przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku – II miejsce – Ada Dobrzyńska
  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ 2009/2010 – III miejsce w finałach wojewódzkich i udział w finale krajowym – Paweł Ciepły
  • XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – 6 miejsce w finale wojewódzkim i udział w finale krajowym – Ada Dobrzyńska
  • mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – I miejsce – Dana Maksymiuk, Anna Wądołowska, Martyna Trykacz, Urszula Szpakowska, Marta Gawrońska, Patrycja Utnik, Monika Dulęba, Magda Ciećwierz, Sylwia Żagiel, Joanna Karwel, Dagmara Węgłowska
  • Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Regionu w Piłce Koszykowej Dziewcząt – II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców – I miejsce: Paweł Sołtysiak, Patryk Wojtkiewicz, Mateusz Zacharczuk, Mateusz Kwietniak, Patryk Sulej, Marcin Sekta, Rafał Koziara, Daniel Fiećko, Maciej Dybcio, Michał Rudy
  • Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców – III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce – Iwona Gąsiorek, Kasia Łempicka, Ada Wąsik, Julita Łazowska, Martyna Trykacz, Kasia Motyl, Ania Wądołowska, Asia Karwel, Agnieszka Dębicka, Monika Grzędzińska
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Regionu III w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce
  • Wojewódzki Finał Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt – IV miejsce
  • Zawody o Puchar Burmistrza Giżycka w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców – I miejsce – Michał Skrzypek, Radek Cwaliński, Krzysiek Jabłoński, Daniel Kawiński, Mateusz Kwietniak, Adrian Drężek, Łukasz Fiećko
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców – I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt – I miejsce – Joanna Sowula, Patrycja Wasilewska, Natalia Miecielica
  • Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym Dziewcząt – I miejsce

 

2007/2008

  • Tytuł laureata I etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Master – Piotr Basłyk, Paweł Ciepły, Rafał Śmiechowicz, Mateusz Górski
  • Ogólnopolski Turniej Taneczny Baltic Amber Pearl 2007 w Słupsku – III miejsce w stylu Standard – Kamil Grzybicki
  • Ogólnopolski Turniej Taneczny o Puchar Burmistrza Olecka – III miejsce w stylu Standard – Kamil Grzybicki
  • Turniej Tańca Towarzyskiego „Focus 2008” w Olsztynie – I miejsce w stylu latynoamerykańskim oraz III miejsce w stylu Standard – Kamil Grzybicki
  • Turniej Tańca o Puchar Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – II miejsce w stylu Standard – Kamil Grzybicki
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców – I miejsce – drużyna w składzie: Maciej Andruszkiewicz, Ariel Darski, Adam Skawiński, Paweł Sołtysiak, Patryk Warszewski, Mateusz Kwietniak, Patryk Sulej, Mateusz Dębek, Mateusz Zacharczuk, Maciej Tubilewicz
  • Mistrzostwa Rejonu VI Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców – II miejsce
  • Mistrzostwa Regionu III Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców – IV miejsce
  • X Przegląd Solistów i Zespołów Powiatu Giżyckiego ŚPIEWADŁO 2007 – I miejsce – Monika Dulęba
  • XXXIX Olimpiada Języka Rosyjskiego – V miejsce w eliminacjach okręgowych – Oksana Misztuk
  • Mistrzostwa Polski w Taekwondo w kategorii 44 kg w Bornem Sulimowie – I miejsce – Aleksandra Rapita
  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – I miejsce – Żaklin Krzemińska, Wioleta Skwarek, Anna Cendrowska, Julita Mikusek, Marzena Grudzińska, Adriana Lis, Aleksandra Rudy, Katarzyna Kustra, Tina Maksymiuk, Sylwia Żagiel, Magdalena Tunkiewicz, Patrycja Utnik
  • Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu VI w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych – III miejsce – Julita Mikusek, Marzena Grudzińska, Adriana Lis, Katarzyna Kustra, Tina Maksymiuk, Emilia Łępicka, Anna Bystrzycka, Rafał Wasiuk, Mateusz Hołdakowski, Mikołaj Urbanowicz, Daniel Filipek, Mateusz Wasiak, Karol Dąbrowski, Paweł Lis
  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt – I miejsce – Julita Mikusek
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Regionu III w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt – IV miejsce – Paulina Rakus, Anna Gudowicz, Karolina Łopatecka, laudia Małek, Katarzyna Motyl, Anna Wądołowska, Elżbieta Piwowarska, Monika Dulęba, Magda Makowska, Sylwia Żagiel, Żaklin Krzemińska, Julita Mikusek

2006/2007

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” (etap wojewódzki) – I miejsce – Marta Wiśniewska
  • Plebiscyt na Sportowca Roku 2006 w Giżycku – I miejsce – Aleksandra Rapita (Taekwondo)
  • V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Iławie „O Puchar Jezioraka” – I miejsce – Kamil Grzybicki
  • V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Iławie „O Puchar Jezioraka” – III miejsce – Jarosław Piecunko
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców – I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu VI Szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców – II miejsce i awans do turnieju regionu
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców – I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu VI Szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców – III miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu VI Szkół ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości – III miejsce
  • Drużynowe Mistrzostwa Rejonu VI Szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt – II miejsce – Emilia Drużba, Dominika Polonis
  • Drużynowe Mistrzostwa Rejonu VI Szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców – I miejsce – Mariusz Budzicki, Jacek Wiśniewski
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK – I miejsce w województwie na poziomie klas drugich – Marta Wiśniewska
  • Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży KWADRATURA KOŁA – I miejsce w powiecie na poziomie klas drugich – Natalia Miszta
  • Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży KWADRATURA KOŁA – I miejsce w powiecie na poziomie klas pierwszych – Maciej Tubilewicz

 

2005/2006

  • IV Regaty o Puchar Starosty – I miejsce – drużyna w składzie Piotr Małecki, Piotr Paśnik, Tomasz Michalak, II miejsce – drużyna w składzie Konrad Baraszkiewicz, Artur Jakóbczak, Michał Saskowski
  • Międzynarodowy Mityng Pływacki w Berlinie – I miejsce na 50m oraz I miejsce na 100m stylem dowolnym – Adam Bulkowski
  • I edycja Ligi Pływackiej Województwa Warmińsko-Mazurskiego – I miejsce na 50m i I miejsce na 200m stylem dowolnym – Adam Bulkowski
  • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej – I miejsce chłopców
  • Mistrzostwa Rejonu VI Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Gołdapi – I miejsce chłopców
  • Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – I miejsce chłopców – Mariusz Budzicki i Jacek Wiśniewski
  • Drużynowe Mistrzostwa Rejonu VI w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych – II miejsce chłopców – Mariusz Budzicki i Jacek Wiśniewski
  • Drużynowe Mistrzostwa Rejonu VI w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych – IV miejsce dziewcząt – Emilia Drużba i Sandra Łojek
  • Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m – VI miejsce chłopców
  • Turniej Piłki Koszykowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2005/2006 – I miejsce chłopców
  • Turniej Rejonu VI w Piłce Koszykowej – III miejsce chłopców
  • Turniej Regionu III w Piłce Koszykowej – I miejsce dziewcząt
  • XXII Festiwal Piosenki Żeglarskiej „KOPYŚĆ 2006” w Białymstoku – wyróżnienie – Urszula Wołodkowicz
  • XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego – IV miejsce w eliminacjach okręgowych, tytuł finalistki w eliminacjach centralnych – Anna Przybylska
  • Mistrzostwa województwa Warmińsko – Mazurskiego w tenisie stołowym – IV miejsce – Mariusz Budzicki i Jacek Wiśniewski
  • Ogólnopolski Konkurs „OK! Internet” – I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – Damian Zaprucki, Karol Zaprucki

 

2004/2005

  • Rajd „Skarby Mazur” – I miejsce w powiecie
  • Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – III miejsce
  • Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu „Polska w NATO” – II miejsce – Robert Sowa
  • Olimpiada Języka Rosyjskiego – IV miejsce w eliminacjach okręgowych – Anna Przybylska
  • XV Olimpiada Teologii Katolickiej – laureatka etapu diecezjalnego – Magdalena Oleksiewicz
  • Drużynowe mistrzostwa województwa warmińsko – mazurskiego w tenisie stołowym – IV miejsce – Mariusz Budzicki i Jacek Wiśniewski
  • VI Zimowe Zdobywanie Twierdzy Boyen – I miejsce chłopców (drużyna w składzie: Łukasz Budziński, Piotr Drażba, Fabian Kostrzewa)

 

2003/2004

  • Olimpiada Ekologiczna – eliminacje centralne – Marcin Kraszewski
  • Mistrzostwa województwa w piłce siatkowej dziewcząt – IV miejsce
  • V Zimowe Zdobywanie Twierdzy Boyen – I i II miejsce chłopców

 

2002/2003

  • Olimpiada Ekologiczna – eliminacje centralne – Marcin Kraszewski
  • Olimpiada Filozoficzna – (etap wojewódzki) – VIII miejsce – Marta Błocka

 

2001/2002

  • Olimpiada Biologiczna – eliminacje centralne – Magda Wasilewska
  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny – Magda Wasilewska
  • Mistrzostwa województwa warmińsko – mazurskiego w piłce siatkowej chłopców – IV miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia i kultura Żydów polskich” – Alicja Dobrzyńska została laureatką
  • Ponadregionalny konkurs „Prusowie – pólnocni sąsiedzi Słowian” – V miejsce – Łukasz Zasiadczyk
  • Wojewódzki konkurs „Państwo prawa i sprawiedliwości” – wyróżnienie Anny Dobrzyn i Ewy Łobacz
  • Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej – VII miejsce w eliminacjach wojewódzkich – Konrad Biwejnis
  • Olimpiada Filozoficzna – (etap wojewódzki) – III miejsce – Alicja Dobrzyńska, IV miejsce – Dawid Wojtkiewicz
  • Olimpiada Historyczna (etap wojewódzki) – V miejsce – Celina Fit

2000/2001

  • Olimpiada Ekologiczna – eliminacje centralne – Agnieszka Dobrzyńska i Magda Wasilewska
  • Mistrzostwa województwa warmińsko – mazurskiego w piłce siatkowej chłopców – III miejsce
  • Najlepszą uczennicą województwa została ze średnią ocen 5,89 Magdalena Brulińska
  • II Ogólnopolski Turniej Wiedzy Europejskiej – uczestnictwo Aliny Kindrasz
  • Ponadregionalny konkurs „Prusowie – pólnocni sąsiedzi Słowian” – IV miejsce – Karolina Piech
  • Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej – V miejsce w eliminacjach wojewódzkich – Barbara Lemecha, VII miejsce – Konrad Biwejnis
  • Olimpiada Filozoficzna – (etap wojewódzki) – VI miejsce – Celina Fit, VII miejsce – Alicja Dobrzyńska
  • Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie (etap wojewódzki) – I miejsce i wyróżnienie – Aleksandra Stefaniak, II miejsce i wyróżnienie – Magda Obuchowska

 

1999/2000

  • Nawiązanie współpracy ze szkołą niemiecką w Elmshorn w okolicy Hamburga. Do dnia dzisiejszego odbyło się 7 edycji spotkań polsko – niemieckich: 3 obozy integracyjne w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży „Camp Rodowo”, dwukrotny pobyt uczniów z Elmshorn w Giżycku, 2 wyjazdy naszych uczniów do Niemiec.

 

1998/1999

  • Piłka koszykowa dziewcząt – wicemistrzostwo województwa
  • Mistrzostwo makroregionu oraz XII miejsce w kraju w biegach przełajowych – Marcin Grygojć

 

1997/1998

  • Olimpiada Ekologiczna – eliminacje centralne – Zofia Okulewicz
  • Piłka koszykowa dziewcząt – mistrzostwo województwa
  • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (etap wojewódzki) – VIII miejsce – Maciej Brzeski

 

1996/1997

  • Olimpiada Ekologiczna – VI miejsce finału ogólnopolskiego- Justyna Niekało

 

1995/1996

  • Olimpiada Ekologiczna – eliminacje centralne – Justyna Niekało

 

1994/1995

  • Olimpiada Ekologiczna – eliminacje centralne – Justyna Niekało
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski, kategoria „poezja śpiewana” – I miejsce – Ewelina Dudziak
  • Piłka koszykowa chłopców – I miejsce w województwie

 

1993/1994

  • Piłka koszykowa dziewcząt – wicemistrzostwo województwa
  • Piłka koszykowa chłopców – III miejsce w województwie

 

1990/1991

  • Nawiązanie kontaktów z rówieśnikami z Engesvang w Danii – wizyta młodzieży duńskiej w naszej szkole i rewizyta w Danii.

 

Ponadto:
Anna Ossowska zdobyła wicemistrzostwo województwa w biegu na 400m oraz w skoku w dal;
Karolina Tomaszewicz – występy w kadrze narodowej w piłce ręcznej;
Anna Hryncewicz – występy w kadrze narodowej w zapasach w stylu wolnym;
Marcin Zborowski – występy w kadrze narodowej w zapasach;
Edward Konarzewski – udział w mistrzostwach Europy w bojerach.